V prvom týždni žiaci na vyučovacích hodinách kreslili obrázky o rybách a oboznámili sa prostredníctvom vyučujúcich o ich vplyve na ľudský organizmus pri ich konzumovaní. V druhom týždni si deti urobili výstavky jesenných plodov, zeleniny a ovocia. Vypočuli si prednášku od ved.ŠJ o zelenine, ktorá ich na záver odmenila jabĺčkom. V treťom týždni bol zaradený Pitný režim. V tomto dni sme pripravili deťom na chodbe ZŠ a v jedálni MŠ ochutnávku nápojov, ako sú ovocné, bylinkové čaje ,ovocné šťavy a pitnú vodu. V tomto dni si deti taktiež vypočuli prednášku o nápojoch ,vode a jej blahodarných účinkoch na ľudský organizmus. Odmenou bola mandarínka. Štvrtý posledný týždeň sme nazvali Kuchár v akcii. Na tento deň sme si pozvali pána kuchára Šenitku, ktorý nám pripravil chutný obed z rýb a taktiež naše detičky obslúžil. Počas tohto dňa bola v telocvični našej školy pripravená od našich kuchárok ochutnávka nátierok, ovocia. nápojov, ako aj prednáška a zhrnute celého projektu „Ryby, ovocie zelenina a pitný režim“. Na túto akciu sme si prizvali aj hostí a to z našej Rady školy, ktorým ďakujeme za účasť. Deti MŠ a ZŠ sa prezentovali nielen svojimi výtvarnými prácami, ale aj formou básničiek, piesni, riekaniek a spríjemnili tento deň za čo im patrí veľké ďakujeme. Ako odmenu za snahu dostali cereálnu tyčinku a my dobrý pocit z vykonanej práce. Celý projekt nám pomohli finančne odľahčiť sponzori: AMI-TRADE,INMEDIA,TIS, GAS FAMILIA,LUSPEK,TAMI
Do galérie Projekt "Ryby, zelenina a pitný režim v školskom stravovaní" boli pridané fotografie.