Červené jabĺčko v oblôčku mám,
červené jabĺčko v oblôčku mám,
koho rada vidím, koho rada vidím,
tomu ho dám, tomu ho dám.
Žiaci dnes vymenili triedy za návštevu jedálne a nezvyčajne sme si tu zaspievali túto krásnu pieseň. Pred ňou nás vedúca jedálne oboznámila o tom, aké je jablko zdravé, koľko má vitamínov a prečo by sme ho mali jesť. Potom sme sa už všetci s veľkou chuťou pustili do jedenia dobrôt, ktoré si pre nás pripravili pani kuchárky. Veruže bolo z čoho vyberať! Nakoniec sme všetci odchádzali do svojich lavíc s novými vedomosťami a s červeným jabĺčkom v ruke.
Do galérie Deň jablka boli pridané fotografie.