Ani to netrvalo dlho a máme tu vyhodnotenie súťaže "Hviezdoslavov Kubín". Bolo to veľmi ťažké, ale porota sa nakoniec rozhodla. Na okresnom kole v Starej Ľubovni nás bude reprezentovať Emka Gajdošová, žiačka 3.A triedy. Držíme prsty!
Do galérie A máme víťazov! boli pridané fotografie.
Malým maliarom spolu s učiteľkami vôbec nevadila zima a skrášlili maľbou prostredie materskej školy. Stihli sa však aj vyšantiť na snehu. 