Naši žiaci strávili príjemný deň na výlete, počas ktorého navštívili viacero zaujímavých miest. Prvou zastávkou bola vyhliadková veža v Pečovskej Novej Vsi, odkiaľ sa im naskytol krásny výhľad na okolitú krajinu.
Následne sa presunuli do Ľutiny, kde si prezreli miestny kostol a vypočuli si pútavý výklad o jeho histórii. Zaujali ich aj miniatúry kostolov, ktoré sú súčasťou areálu.
Po poznávacej časti výletu nasledovala zastávka v Sabinove, kde si žiaci v nákupnom centre dopriali obed a kúpili drobné suveníry či maličkosti podľa vlastného výberu. Na záver ich čakala sladká odmena v podobe chutnej zmrzliny v Ľubotíne